Najgorętsze kobiety Hollywood na siłowni. U Jimmy'ego Kimmela [WIDEO]

Scarlett Johansson, Minka Kelly, Jessica Biel, Jessica Alba, Kelly Ripa, Eva Longoria, Emily Blunt, Sofia Vergara, Lindsay Lohan i... Jimmy Kimmel. Nie wiemy, jakim cudem udało mu się umieścić w skeczu taką ilość seksownych gwiazd Hollywood. Wiemy natomiast, że dobrze się to ogląda.

W swoim programie Jimmy postanowił sparodiować amerykańskie reklamy 'nowych' i 'odkrywczych' siłowni, przynoszących natychmiastowe efekty i mających w zanadrzu setki cudownych historii o błyskawicznej poprawie kondycji ich klientów.

Nie byłoby w tym nic szczególnie ciekawego, gdyby nie liczba gwiazd, która zgodziła się na udział w skeczu. Warto dodać, że wyłącznie pięknych gwiazd.

 

Metoda o której mówi Kimmel jest nazywana 'humpilates ', co w wolnym tłumaczeniu można określić jako 'posuwany pilates '. Sama nazwa klubu jest grą słowną - 'hobo ' oznacza dosłownie robotnika sezonowego, ale kojarzy się raczej z naszym rodzimym 'żulem '.

ZOBACZ ZDJĘCIA GWIAZD WYSTĘPUJĄCYCH W PROGRAMIE >>

Cóż, Jimmy. Nie zostaniemy twoimi wiernymi fanami, ale historią o zezowatym oposie i zaproszeniem do swojego programu 9 pięknych pań zdobyłeś nasze serca. Nie każdego dnia mamy okazję popatrzeć na to, jak Jessica Alba i Emily Blunt bawią się dużymi, gumowymi piłkami.

TOP 5 ciętych tekstów Moniki Olejnik>>

Więcej o: