Ziewnęła i chciała zamknąć usta. Nie mogła [WIDEO]

Nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku, ale uśmiech sam ciśnie się na usta. Mieszkanka Wielkiej Brytanii, Holly, tak szeroko ziewnęła, że żuchwa wypadła jej ze szczęki. Dziewczyna musiała szukać pomocy w szpitalu, a tam lekarka wykazała się niezwykłym sprytem i zastosowała dość ciekawe rozwiązanie problemu.

Jak słyszymy na filmiku, Holly była za zajęciach w szkole. Musiały być niesamowicie wciągające, bo zachciało jej się ziewać. Zrobiła to z takim zaangażowaniem, że nie mogła zamknąć ust. Pielęgniarka nie była w stanie jej pomóc, więc trzeba było pojechać do szpitala.

Poszkodowana twierdzi, nie bolało aż tak bardzo, ale lekarka zastrzega, że wbrew pozorom to dość niebezpieczne - nie można jeść ani pić, jama ustna ulega wysuszeniu . Na szczęście udało się umieścić żuchwę z powrotem na swoim miejscu. Ale w jakim stylu!

Pani doktor użyła zwykłych 26 patyczków do badania gardła, skleiła się i umieściła na jakiś czas w ustach dziewczyny. Po co? Po pewnym czasie mięśnie szczęki się zmęczyły, a lekarka mogła spokojnie wsadzić żuchwę.

Holly dostała przykaz, by na przyszłość nie ziewać tak szeroko.

 

Skromne początki: 6 reklam z (później) sławnymi aktorami [WIDEO] >>

Więcej o: