Lot z San Francisco do Paryża, zorza polarna i 2,459 zdjęć [WIDEO]

Czy wiecie, jak pięknie wygląda zorza polarna z samolotu? Pewnie tak jak my, nie macie o tym pojęcia. Na szczęście są zapaleńcy, którzy w czasie lotu Air France ustawiają aparat i co dwie mile robią zdjęcie. Niesamowity widok.

Nate Bolt, autor poniższego filmiku, nie miał zamiaru jak inni pasażerowie wpatrywać się w okno. Chciał również utrwalić to, co dane jest mu oglądać, więc za zgodą załogi Airbusa A340 zamontował przy oknie aparat na statywie. Większość fotografii została wykonana lustrzanką, jednak nie wszystkie. Część powstała na iPhonie.

ZOBACZ: 5 niesamowitych widoków, jakie zobaczysz z kabiny pilota [WIDEO]

Ale przecież każdy wie, że w czasie startu i lądowania nie można korzystać z niczego, co elektroniczne . Nate znalazł sposób i na to.

- Zdjęcia w czasie startu i lądowania są stworzone na komputerze, ponieważ nigdy nie użyłbym sprzętu elektronicznego, kiedy tego zakazują. Miałem szczęśliwie do swojej dyspozycji cały rząd w samolocie, aby ustawić statyw - opisuje.
 

Sprzęt sprzętem, ale nie zapominajmy, że w czasie lotu można spotkać wyczulonych współpasażerów, którym nie bardzo podoba się, że aparat wydaje do kilka, kilkanaście sekund dźwięk. Ci okazali się wyrozumiali.

Lot supertajnego samolotu kosmicznego nagrany! Zobacz zdjęcia >>

Więcej o: