Dziewczyna staje w szranki o tytuł najszybszego rapera [WIDEO]

Za to kochamy Internet. Pamiętacie sieciowy wyścig o tytuł najszybszego rapera? Do grupy zawodników dołączyła właśnie kobieta i robi to baaardzo szybko. Pytanie tylko, czy pobije chłopaków.

Pierwszy rękawicę rzucił George Watsky . To właśnie jego nagranie jako pierwsze zrobiło furorę w sieci i od niego rozpoczął się wyścig na najszybszy i najlepszy cover kawałka Busta Rhymes'a.

W całej "bitwie" nie zabrakło polskiego akcentu. Wyzwanie podjął MC Silk , który nie tylko rapował 10% szybciej, lecz także w międzyczasie był w stanie ubijać pianę z jajek, grać i zmywać.

Nareszcie do pojedynku wkracza kobiecy głos. Karmin, to uroczy kolektyw składający się z dwójki młodych ludzi, którzy poznali się w college'u. Nick i Amy tworzą swoją muzykę, ale nie unikają wykonywania kompozycji innych artystów. Oni też postanowili wziąć na warsztat dorobek amerykańskiego rapera.

Oto, co im wyszło:

 

Być może Amy nie jest tak szybka jak koledzy, ale wdzięku mogą jej pozazdrościć. Internauci mają jedynie wątpliwości, czy taka umiejętność może przypaść do gustu (przyszłemu?) mężowi wokalistki. Wyobrażacie sobie usłyszeć w jednej sekundzie np. gdziebyłeśpijakumiałeswrócićprzedpółnocątotwojeostatniewyjścieidźspać?

TOP 50 najlepszych restauracji świata >>

Więcej o: