Polak kropka w kropkę jak książę William! Niesamowity sobowtór

Kolejny sukces jednego z naszych rodaków. Spośród wielu podobnych on jest jedynym Polakiem w finale konkursu na najbardziej podobnego sobowtóra. Jak na razie pojechał na wycieczkę do Londynu i będzie się bawił na ślubie księcia Williama. Mamy nadzieję, że jego świeżo upieczona żona Kate się nie pomyli...

Paweł Rozen jest z Warszawy. Więcej o nim nie wiemy. Może jedynie tyle, że wydaje się nam być atrakcyjniejszy niż sam książę . Jeśli wygra, będzie mógł latać liniami lotniczymi easyJet przez rok za darmo . Ma do pokonania dwudziestu rywali. O tym, że to właśnie on jest najbardziej udanym sobowtórem zadecydują organizatorzy konkursu - linia lotnicza easyJet.

Z okazji uczestnictwa w finale Paweł obecnie świetnie bawi się w Londynie i czeka na 27 kwietnia. Wtedy właśnie ma odbyć się - jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez sezonu - ślub księcia Williama i Kate Middleton.

- Często mówiono mi, że jestem podobny do księcia Williama , zwłaszcza po ogłoszeniu informacji o jego zaręczynach z Kate. Jestem podekscytowany faktem uznania mnie za jednego z najbardziej podobnych do księcia mężczyzn w Europie. Nie mogę się doczekać, kiedy poznam innych finalistów konkursu - nie wspominając o możliwości bycia w Londynie w tym samym czasie, kiedy będzie odbywał się długo wyczekiwany ślub! - powiedział ewidentnie podekscytowany młodzieniec.

Nas to nie dziwi - darmowa wycieczka do Londynu, udział w jednej z najbardziej gorących imprez w 2011 roku i jeszcze ma szansę polatać sobie z darmo. Ciekawe, czy podziękował już mamie?