Tak będzie wyglądać księżniczka Charlotte jak dorośnie. Wiele osób uważa, że to wykapana Diana

Technologia pozwala nam na naprawdę dużo. Jakiś czas temu AI wygenerowało portret dorosłej już księżniczki Charlotte. Jak dziewczynka będzie wyglądała za kilka lat? Wiele osób nie ma wątpliwości i widzi w córce Williama uwielbianą przez ludzi księżną Dianę.

Sztuczna inteligencja potrafi naprawdę sporo i jak się okazuje, może nawet pokazać nam niejako świat z przyszłości. Jakiś czas temu AI wygenerowało portret księżniczki Charlotte, czyli córki księcia Williama i księżnej Kate i pokazało, jak za kilka lat może wyglądać mała Charlotte. Wiele osób widzi w niej pewne podobieństwo do Diany.

Zobacz wideo Jakim królem będzie Karol III?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Córka Kate i Williama jest ulubienicą Brytyjczyków. Fani rodziny królewskiej zachwycają się małą Charlotte

William i Kate są dumni rodzicami aż trójki maluchów, a mianowicie George'a, Charlotte oraz Louisa. Jak się okazuje, to właśnie Charlotte jest ulubienicą wielu fanów rodziny królewskiej. Wśród dwóch słodkich chłopców jest mała Charlotte, więc nic dziwnego, że wzbudza tak duże zainteresowanie. Co ciekawe to właśnie ona jest pierwszą w historii księżniczką Wielkiej Brytanii, która nie została pominięta w kolejce do tronu. Oczywiście sama z pewnością na ten moment o tym nie myśli, gdyż ma zaledwie osiem lat. Wiele osób porównuje małą Charlotte do księżnej Diany, która zmarła w wypadku samochodowym w 1997 roku. Czy faktycznie w tak młodej osobie, można już dostrzec podobieństwo? Niektórzy uważają, że to wykapana Diana, inni twierdzą, że w ogóle nie widzą podobieństwa. Spór ten jak się okazało, spróbowała rozwiązać sztuczna inteligencja, która wygenerowała portret księżniczki z przyszłości. 

 

Sztuczna inteligencja pokazała księżniczkę Charlotte z przyszłości. Czy faktycznie jest podobna do Diany?

Najnowsze technologie niemalże każdego dnia zaskakują ludzi, a w szczególności sztuczna inteligencja, która nie tylko napisze nam wypracowanie, ale również może wygenerować portret danej osoby i pokazać na nim, jak prawdopodobnie będzie wyglądała za kilka lat. Tak też postanowiono zrobić z księżniczką Charlotte. Jak można zobaczyć na zdjęciu, Charlotte będzie piękną kobietą. A co z podobieństwem do Diany? Pod portretem, który został udostępniony m.in. na Instagramie, można znaleźć wiele komentarzy, a spora część użytkowników twierdzi, że widać podobieństwo do Diany, ale oczywiście nie należy brać tego za pewnik, ponieważ już za kilka lat wszystko się okaże. 

Księżniczka Charlotte z pewnością będzie piękną, młodą kobietą. Jest podobna do Diany
Co za piękność!

- czytamy w sekcji komentarzy pod postem na Instagramie.

Więcej o: