Projektowanie wnętrz: program. Sprawdź, jak dzięki wskazówkom specjalistów odmienić każde wnętrze

Każdy ma swój ulubiony program o projektowaniu wnętrz. Dzięki poradom architektów i projektantów wnętrz można wprowadzić ciekawe patenty w kilka chwil. Szukasz dawki inspiracji na mały remont? Sprawdź, które dekoratorskie show warto obejrzeć.

Projektowanie wnętrz: program dla każdego

Nawet mała metamorfoza może odmienić wnętrze i sprawić, że codzienność stanie się prostsza. Skarbnicą inspiracji są dedykowane programy telewizyjne, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród widzów. Każdy program o projektowaniu wnętrz to forma darmowej porady od architekta lub projektanta, nawet jeśli nie planujemy generalnego remontu to i tak patenty profesjonalistów są na wagę złota. Poniżej prezentujemy trzy propozycje, które pomogą Ci zaaranżować wnętrze. 

Totalne remonty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska to gorące nazwisko na liście znanych i lubianych projektantów wnętrz, którzy prowadzą własny program. Od lat uczy Polaków, że każdy dom i mieszkanie można odnowić i przekształcić w miłą dla oka i użytkową przestrzeń. Tym razem Dorota odmieni wnętrza 10 bohaterów, którzy poświęcili swoje życie dla innych. Totalny remont jest wyrazem uznania dla ich codziennej pracy na rzecz lepszego jutra dla lokalnej społeczności. Widzowie mogą obejrzeć moment zaskoczenia, sam remont trwa tydzień, a zamiast uroczystej wstęgi, uczestnicy przebijają zdjęcie poprzedniego wnętrza. Program ''Totalne remonty Szelągowskiej'' można aktualnie oglądać w telewizji TVN w poniedziałki o godzinie 21.30. 

 

Krzysztof Miruć: program. Zgłoś remont 

Na mapie polskich programów wnętrzarskich na uwagę zasługuje też ''Zgłoś remont'' Krzysztofa Mirucia. Architekt i projektant wnętrz pomaga uczestnikom, którzy dysponują własnym budżetem, ale nie mają pomysłu na remont. Z pomocą ekipy budowlanej Krzysztof stawia czoła architektonicznym wyzwaniom i zamienia nudne i niefunkcjonalne przestrzenie w nowoczesne wnętrza z dekoratorskim szlifem. W jednym z odcinków widzowie mogli podejrzeć, jak z kawalerki powstaje trzypokojowe mieszkanie. Program Krzysztofa Mirucia ''Zgłoś remont'' to prawdziwa magia na ekranie, którą warto obejrzeć. Emisja programu aktualnie odbywa się na antenie stacji HGTV Home & Garden w soboty o godzinie 16.00 i 17.00. 

 
Zobacz wideo Las w słoiku, czyli wnętrzarski hit sezonu. Z tym mykiem bez problemu zrobisz go w domu

Design Dream. Pojedynek na wnętrza 

Program polega na rywalizacji sześciu projektantów wnętrz, którzy walczą nie tylko o palmę pierwszeństwa, ale też nagrodę pieniężną. Warunek jest jeden: zaprojektowane pomieszczenie ma być jak najlepiej dopasowane do oczekiwań bohaterów odcinka. Pracę projektantów ocenia także jury w składzie: Anna Cybulska i Jakub Szczęsny. Rolę prowadzącej programu powierzono piosenkarce Annie Wyszkoni. Design Dream ''Pojedynek na wnętrza'' można oglądać na antenie Polsatu w czwartki o 21.00. 

 
Więcej o: