Maska na halloween zakazana w sklepach. Jest tak straszna, że może krzywdzić

Ta maska okazała się być zbyt przerażająca dla ludzi. Tak bardzo "straszyła", że zakazano jej sprzedaży.

Maska tzw. podglądacza powodowała u ludzi mieszane uczucia. Twarz mężczyzny przyklejona do okna miała sugerować, że ktoś nas obserwuje. Pojawiło się wiele uwag związanych z przeznaczeniem gadżetu. 

Klienci uważają, że stalking jest na tyle powszechnym zjawiskiem i szkodliwym, że straszenie w ten sposób, może skrzywdzić niewinnych ludzi, a zwłaszcza kobiety i dzieci.

W internecie roi się od ciekawych propozycji na oryginalne maski. Są one zdecydowanie mniej 'straszną' alternatywą dla fanów grozy.

Maski halloweenMaski halloween Materiały partnera

Jak podaje reportuk.me, wśród mieszkańców Kanady pojawiło się wiele głosów, które sprzeciwiały się sprzedaży maski podglądacza. W związku z nieustannie napływającymi skargami, produkt wycofano ze sklepów. Można go jednak kupić w Wielkiej Brytanii na Amazonie za około 20 funtów. 

Jeśli nie szukacie maski, ale oryginalnego stroju, to mamy dla was kilka ciekawych propozycji, którymi zawojujecie imprezy halloweenowe. 

Stroje na halloweenStroje na halloween Materiały partnera

Nie zapomnijcie też o swoich dzieciach, dla których to święto jest największą frajdą. Stroje przydadzą się na imprezę w szkole i u znajomych. Nie zwlekajcie, zostało już niewiele czasu na przygotowania.

Stroje na halloween dla dzieciStroje na halloween dla dzieci Materiały partnera