Ta dziewczynka z Polski wyrosła na światowej sławy modelkę. Poznajecie?

Wiele polskich modelek odniosło międzynarodowy sukces. Tym bardziej jesteśmy ciekawi, czy uda się zgadnąć, kim jest dziewczyna ze zdjęcia.

Zawód modelki wiąże się z nieustanną podróżą, dbaniem o figurę i częstymi metamorfozami. Gwiazda z tego zdjęcia wie o tym doskonale.

Urodziła się 34 lata temu w Rzeszowie. Uczęszczała do Prywatnej Lingwistycznej Szkoły Podstawowej w Częstochowie. Tam też skończyła liceum. Karierę modelki rozpoczęła w wieku 15 lat. Zadebiutowała na wybiegu Mediolanie. Dwa i pół roku później wyjechała do Paryża - tam ukończyła brytyjskie liceum. Po maturze przeprowadziła się do Nowego Jorku.

Od tego czasu jej kariera nabrała rozpędu. W 2012 roku portal models.com uznał ją za ikonę. Kilkakrotnie znalazła się w rankingu 100 najcenniejszych gwiazdy polskiego show-biznesu magazynu "Forbes". Domyślacie się, o jakiej polskiej modelce mowa?

 

Anja Rubik ma doskonały gust. Potrafi świetnie się ubrać, jej stylizacje inspirują tysiące kobiet na całym świecie. Na czym polega ich fenomen? Modelka stawia na klasykę, często eksponuje długie nogi i wybiera ponadczasowy czarny kolor.

 

Chcesz wyglądać jak Anija? Oto nasza propozycja podobnej do jej stylizacji.

Materiały partnera

Równie często można ją spotkać w zwykłych dżinsach i białej koszuli.

 

Zobaczcie, gdzie kupić eleganckie, jasne, koszule i modne tego sezonu dżinsy.

Materiały partnera

Więcej o: