Tę gwiazdę na pewno znacie. Mimo upływu lat, wciąż wygląda seksownie

Niejeden mężczyzna chciałby wyglądać jak bohater tego zdjęcia.

Już na pierwszy rzut oka widać, że chłopak ze zdjęcia jest bardzo fotogeniczny i wysportowany. Sylwetki i formy może pozazdrościć mu niejeden mężczyzna. Nic dziwnego, że ma wiele fanek. Jego wygląd zewnętrzny dużo mówi o tym, czym zajmuje się zawodowo.

Podpowiemy tylko, że urodził się w Międzyrzeczu, dziś ma 28 lat. Karierę zaczynał w 2004 roku. Później trafił do telewizji, wystąpił w trzech programach emitowanych przez różne stacje. Od jesieni znowu możemy go podziwiać na ekranie - tym razem występuje w roli jurora.

 

Po pierwsze trening

Kariera Rafała Maślaka nabrała rozpędu, gdy w 2014 roku zdobył tytuł Mistera Polski. To pozwoliło mi reprezentować nasz kraj w konkursie piękności Mister International w Seulu. Z pewnością nie odniósłby sukcesu, gdyby nie determinacja i długie godziny spędzone na siłowni. Na swoim koncie na Instagramie często pokazuje zdjęcia z treningów i stara się motywować fanów do aktywnego i zdrowego stylu życia.

 

Pamiętajcie, że wcale nie musicie wydawać kroci na siłownie. Wiele gadżetów niezbędnych do ćwiczeń możecie kupić przez internet i zorganizować sobie mini siłownię w domach.

Materiały partnera

Zawsze z klasą

Rafała Maślaka możemy pochwalić także za doskonały gust. Zawsze wygląda obłędnie - świetnie dobiera kolory i fasony, jest na bieżąco z trendami, czym chętnie chwali się na swoim Instagramie. 

 

Jeśli zastanawiacie się, w co wyposażyć swoją szafę na okres jesienno-zimowy, zdecydowanie możecie inspirować się jego osobą. Maślak w długim płaszczu, eleganckiej koszulki i podartych spodniach dżinsowych idealnie łączy styl sportowy z eleganckim. 

Materiały partnera

Kliknij w obrazek i sprawdź ceny ubrań.