Nie tylko zegarek. Ta biżuteria doda facetowi klasy

Myślisz, że jedyną biżuterią, na jaką może pozwolić sobie mężczyzna jest zegarek? Nic bardziej mylnego.

Biżuteria nie jest tylko dla kobiet. Naprawdę. Małym dodatkiem można wyrazić swój styl. I panowie również mogą to zrobić. Zobaczcie nasze propozycje.

Podkreśl charyzmę

Nie oszukujmy się - większość mężczyzn nosi na nadgarstku zegarki. A gdyby tak w ich miejsce, lub na drugiej dłoni, znalazła się bransoletka? To również elegancki i stylowy dodatek, który dodaje mężczyźnie charyzmy, wygląda intrygująco, przyciąga wzrok.

Jeśli mężczyzna ceni sobie wysokiej jakości materiały, może wybrać bransoletkę ze złota lub srebra. Do bardziej luźnych stylizacji pasują skórzane paski. A dla bardziej sentymentalnych mężczyzn polecamy szczególnie bransoletki z wygrawerowanymi inicjałami, np. żony lub dziecka.

Materiały prasowe

Sklepy jubilerskie mają bardzo duży wybór męskiej biżuterii. Takie bransoletki możesz kupić także przez internet. Ceny? Nawet od 50 zł.

Zamiast obrączki...

Kto powiedział, że u mężczyzny na palcu może znajdować się tylko obrączka. Są panowie, którzy kochają sygnety. To typowo męska biżuteria, która bardzo rzuca się w oczy, pasuje do pewnych siebie facetów i... akurat wraca do łask.

Tu jednak ceny zaczynają się od kilkuset złotych. Najdroższe są złote sygnety z wygrawerowanymi logo producenta, herbem inicjałami i kamieniami. Choć to drogi prezent, to jednak trzeba przyznać, że na palcu prezentuje się wręcz majestatycznie.

Materiały prasowe

Ceny? Od kilkuset złotych. 

A jeśli wciąż nie możesz przekonać się do męskiej biżuterii, zawsze możesz pozostać przy klasyce, czyli zegarku. Jeśli chcesz nosić go na co dzień, wybierz mniejszy model, o cieńszym pasku, imitującym bransoletkę.

Więcej o: