Jeszcze 4 lata temu ta śliczna dziewczyna była obiektem żartów. Dziś jej urodą zachwyca się cały świat

Kiana Alexis to dziewczyna, której metamorfoza daje prawdziwego kopa. Jako dziewczynka była szykanowana za swój kolor skóry, bujne brwi i kręcone włosy. Nie wyglądała jak reszta dzieci w klasie, potwornie wstydziła się swojego wyglądu.

Wraz z dojrzewaniem jej kompleksy rosły doszło do tego jeszcze podjadanie niezdrowych przekąsek oraz słodyczy.

W efekcie dziewczyna z wyprostowanymi włosami, wyskubanymi brwiami przyciężkawą sylwetką wyglądała i czuła się gorzej niż kiedykolwiek. Na domiar złego dodatkowe kilogramy usiłowała ukryć pod nienaturalnie ciemną opalenizną. W pewnym monecie nastąpił przełom, dziewczyna zdała sobie sprawę, że robi tak wiele by zadowolić otoczenie, że nie ma już kontaktu z prawdziwą sobą. 

 

Zgłosiła się do Focused Training Center, gdzie pod okiem specjalistów zmieniła dietę i zaczęła ćwiczyć. Wróciła też do naturalnej fryzury, odcienia skóry i brwi. Czuje się lepiej niż kiedykolwiek. To jednak nie koniec, jej naturalną i wyjątkową urodę doceniły prestiżowe agencje modelek z USA i w Wielkiej Brytanii. 

 
Dziewczyna jest szczęśliwa jak nigdy, jednocześnie chętnie dzieli się z innymi swoją przemianą. Dawno nie dostaliśmy takiego motywacyjnego kopa!

 

Nawet bez makijażu jest śliczna:

 
Więcej o: