M jak Miłość: Ula Mostowiak będzie miała romans z kobietą. Bohaterki serialu połączy silna więź

Spodziewaliście się takiego zwrotu akcji?

Jeszcze wczoraj pisaliśmy o nowej miłości Joanny, którą okaże się jej sąsiad, a już dziś czas na kolejne niespodzianki. Scenarzyści "M jak Miłość" przygotowali dla widzów sporo zaskakujących wątków. Jednym z nich jest romans Uli Mostowiak.

Obecnie dziewczyna jest związana z policjantem, Jankiem. Okazuje się jednak, że niebawem ktoś inny namiesza w głowie Mostowiakowej i wcale nie będzie to mężczyzna! Jak czytamy na Plotek.pl, Ula będzie zauroczona nową mieszkanką Grabiny, Sonią (siostrzenica Kisielowej). Choć początkowo nowa bohaterka będzie ją denerwować, po jakimś czasie dziewczyny zbliżą się do siebie.

Ich relacja rozwinie się do tego stopnia, że Janek... przyłapie je na czułym pocałunku! Czy widzowie będą mogli zobaczyć coś więcej?

Seksu lesbijskiego widzowie nie zobaczą w tym wątku, ale rzeczywiście Ula i Sonia pocałują się.. .Nie będę zdradzała, co się za tym kryje, ale zapewniam, że nowa bohaterka - siostrzenica Kisielowej - będzie ciekawą postacią i wprowadzi w życie Uli i Janka sporo zamieszania - powiedziała w rozmowie z Party.pl osoba z produkcji serialu.

Coś nam się wydaje, że będzie bardzo gorąco.

Na wybiegu poznańskich gibonów pojawiło się tajemnicze pudełko. Reakcja małp była natychmiastowa

Więcej o: