Czy twój partner jest ci wierny? Mężczyźni o tych imionach zdradzają najrzadziej

Imiona mówią o człowieku więcej, niż się nam wydaje. Okazuje się, że to jak nazywa się twój partner, może świadczyć o pewnych cechach jego osobowości.

Magia imion znana jest od setek lat. Każde z nich niesie ze sobą konkretne znaczenie. A co dokładnie mówią nam męskie imiona?

Andrzej
Mężczyzna o tym imieniu cechuje się przede wszystkim odpowiedzialnością. Nie podejmuje decyzji pod wpływem chwili, musi wszystko dokładnie przemyśleć. Andrzeje to altruiści. Są wrażliwi i bardzo poważnie traktują związki. Są też stali w uczuciach i bardzo zmysłowi. 

Robert
Mężczyźni o tym imieniu mają ogromna potrzebę miłości. Robert jako młody chłopak potrafił złamać niejedno niewieście serce, ale z biegiem lat staje się stały w uczuciach. Kiedy znajdzie tą jedyną, nie pozwoli jej odejść i stanie się wiernym i kochającym mężem. Nie dla niego jednak rola pantoflarza. 

Krzysztof
Krzysztof to bardzo rodzinny mężczyzna. Bliskim oddaje całego siebie. Jest wiernym mężem i bezgranicznie ufa swojej partnerce. Jest też kochającym ojcem. Mężczyźni o tym imieniu są delikatni, wrażliwi i bardzo uczuciowi. Nie wstydzą się okazywać swoich uczuć. 

Antoni
Antoni nigdy nie rzuca słów na wiatr. Najdawniejsza jest dla niego moralność. Nigdy nie zdradzi. Jeśli chodzi o rodzinę jest zdolny do ogromnych poświęceń. Jest świetnym ojcem, duży nacisk kładzie na edukacje i wychowanie dzieci

Bernard
Bernard nie jest specjalnie wylewnym mężczyzną. Jednak bardzo ceni sobie spokój domowego ogniska. Nie da się go uwieść, jest wierny wybrance serca. Jest tradycjonalistą, dba o żonę i dzieci. 

Wojtek
To bardzo romantyczny mężczyzna. Trudno go zdobyć, ale kiedy znajdzie tą jedyną, zrobi dla niej wszystko. Jest czuły i delikatny. To wspaniały mąż i ojciec.

Komenda Lubelskiej Policji

Więcej o: