Uroczy piesek Ewy Kasprzyk zagra w trzeciej części kultowego filmu "Kogel-mogel". Jest jakby... luksusowy

W nowej części "Kogel-mogel" pojawi się pies Ewy Kasprzyk. Suczka wabi się Shakira i jest rasy papillon.

O tym, ze powstanie trzecia część kultowego filmu "Kogel-mogel" mówiło się już od dawno. Za scenariusz odpowiedzialna jest Ilona Łepkowska i Tadeusz Lampka.

Znana już też częściowa obsada, w filmie zagra m.in Grażyna Błęcka-Kolska, która wcieli się w rolę Kasi, a także Ewa Kasprzyk, grająca rolę pai Wolańskiej. 

Ilona Łepkowska zdradziła, że pani Wolańska w tej części będzie pracowała jak instruktorka seksu. W rozmowie z gazetą "Fakt" przyznała również, że w filmie pojawi się pupil Ewy Kasprzyk - suczka rasy papillon Shakira:

Wersja "Kogla-Mogla”, którą mam przygotowaną w tej chwili zakłada, że na planie faktycznie pojawi się Shakira. Piesek pani Ewy także w filmie będzie jej pupilem. Marzenie pani Ewy zostanie spełnione. Ale ona sama mnie o to nie prosiła, ja to wymyśliłam. Widziałam, że pani Ewa chodzi ze swoim psem w różne miejsca i że on już nawet występował więc jest oswojony z kamerami.

To prawda, Shakira ma już doświadczenie - dwa lata temu pojawiła się w "Jaka to melodia", zagrała również w serialu 'Druga szansa".


Myślicie, że tym razem też sobie poradzi? Co do jednego fani są zgodni: "Shakira jest urocza, i jakby luksusowa" :)

Zobaczcie sami: 

Więcej o: