Rodzina je wspólny obiad, ale dzieci wpatrują się tylko w telefony. Tata daje im więc nauczkę

Znasz kogoś, kto nawet podczas rodzinnego posiłku nie potrafi powstrzymać się od sprawdzania, co nowego na Facebooku? Pokaż mu ten film!

Młody reżyser i scenarzysta Matthew Abeler nakręcił film, który trwa zaledwie półtorej minuty, ale daje do myślenia. Scenariusz jest prosty - rodzina siada razem do stołu i je obiad. Ale dwaj nastoletni synowie nie zamierzają wykorzystać tego czasu na pogawędkę z rodzicami. Natychmiast wyciągają komórki.

Ich ojciec wyraźnie nie jest tym zachwycony. W pewnym momencie prosi jednego z synów, żeby podał mu sól. Chłopak nawet na chwilę nie odrywa oczu od ekranu i podsuwa tacie pieprzniczkę. W tym momencie głowa rodziny nie wytrzymuje. Wymienia znaczące spojrzenia z żoną i z łomotem stawia na stole.... sami zobaczcie.

 

Jak widać dopiero wtedy synowie odrywali się od telefonów i popatrzyli na rodzica zdziwieni

- Tato, co robisz? - zapytał niepewnie jeden z nich.- Och przepraszam, coś mnie zdekoncentrowało - odpowiedział ojciec.

Wcale się nie dziwimy, że matka nie mogła powstrzymać się od śmiechu. Najważniejsze, że synowie szybko wyłapali aluzję.

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny.

Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.

Czekamy na Wasze listy -

Redakcja Buzz.gazeta.pl

"Policjant-dżentelmen" z Legnicy. Wstrzymał ruch, by pomóc pieszemu [WIDEO]