TOP 5 - najpopularniejsze seriale kryminalne HBO GO

Ogromna oferta seriali kryminalnych na HBO GO sprawia, że nie wiesz na co się zdecydować? Sprawdź przygotowaną przez nas listę TOP 10, gdzie znajdziesz najczęściej oglądane przez widzów produkcje!

1. Ostre przedmioty Nowy serial HBO, opowiadający o reporterce Camille Preaker. Dziennikarka zostaje wysłana przez gazetę w swoje rodzinne strony, gdzie ma przygotować artykuł o dwóch zaginionych dziewczynkach. Główna bohaterka (w tej roli Amy Adams) próbuje rozwiązać zagadkę, jednocześnie starając się uporać się z trudną przeszłością. Spotkanie z apodyktyczną matką, przyrodnią siostrą oraz ojczymem na nowo przywołuje traumatyczne wspomnienia z dzieciństwa, o których Camille usiłowała zapomnieć

2. Rodzina Soprano Kultowy serial HBO, który swoją premierę miał w 1999 roku. Emitowany przez 8 lat, zdobył wiele prestiżowych nagród (w tym dwa Złote Globy oraz siedem statuetek Emmy), stając się światowym fenomenem. Rodzina Soprano to serial opowiadający o losach amerykańskiej rodziny o włoskich korzeniach, którego głównym bohaterem jest Tony Soprano (James Gandolfini). Jako szef rodzinnej mafii stara się on pogodzić skomplikowane życie rodzinne z zarządzaniem swoim nielegalnym biznesem.

3. Wataha Polski serial kryminalny wyprodukowany przez HBO Polska. Jego akcja toczy się w Bieszczadach i ukazuje pracę polskich strażników granicznych, którzy pewnej nocy giną w zamachu bombowym. Udaje się ujść cało tylko jednemu z nich - kapitanowi Wiktorowi Rebrowi (w tej roli Leszek Lichota), który automatycznie staje się głównym podejrzanym. By oczyścić się z zarzutów, na własną rękę postanawia on odszukać sprawców odpowiedzialnych za ten zamach.

4. Detektyw Autorski serial HBO, którego głównymi bohaterami są dwaj detektywi - Martin Hart (Woody Harrelson) i Rust Cohle (Matthew McConaughey). Byli partnerzy w połowie lat 90. pracowali nad sprawą makabrycznych morderstw w Luizjanie. Po 17 latach od zakończenia śledztwa, zostaje popełniona kolejna zbrodnia oparta na podobnym schemacie. Nowi detektywi przydzieleni do sprawy postanawiają zwrócić się o pomoc do Martina Harta i Rusta Cohle'a, którzy opowiadają im o swoim dawnym dochodzeniu.

5. Gomorra Serial kryminalny oparty na bestsellerowej książce Roberta Saviano, który opowiada o tajemnicach włoskiej mafii sprawującej władzę w Neapolu. Głównym bohaterem jest tu Ciro Di Marzio (w tej roli Marco D'Amore), który przejmuje kontrolę nad organizacją, kiedy jej przywódca Pietro Savastano (Fortunato Cerlino) trafia do więzienia. W walce o władzę biorą udział również żona Savastano (Maria Pia Calzone), a także jego największy rywal - Salvatore Conte (Marco Palvetti).