Bliźniaczki mają po 13 lat i są w ciąży ze swoim bratem. Matka o wszystkim wiedziała

Ciąża dziewczynek doprowadziła do tego, że policja w końcu dorwała zwyrodnialca, który je gwałcił.

Policja z rosyjskiego Wołgogradu zatrzymała 25-letniego mężczyznę - podaje RMF 24. Gwałcił swoje młodsze siostry - sprawa wyszła na jaw, gdy okazało się, że obie są w ciąży ze swoim gwałcicielem.

Ich rodzina, w tym matka całej trójki dzieci, sprowadziła się do Wołgogradu z Tadżykistanu w 2016 roku. 25-latek przez rok gwałcił swoje nastoletnie siostry, które bały się o tym powiedzieć komukolwiek. Co gorsza, tylko on utrzymywał rodzinę.

Na szczęście trafiły do ginekologa, który skontaktował się z polichą, gdy odkrył, że dziewczynki są w ciąży. Ich matka próbowała zatuszować sprawę i ukryć syna - wyjechał do pracy w innym rejonie kraju. Policja jednak go odnalazła.

Sprawca przyznał się do winy i jest w areszcie - jego siostry z kolei przeszły zabieg aborcji. Niedługo ma odbyć się proces.

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny.

Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl