Opieka społeczna zabrała rodzicom roczne dziecko. Bo są m.in. ''za starzy''

63-letnia mam i 65-letni ojciec walczą o to, by odzyskać swoje dziecko.

To najstarsza para świeżo upieczonych rodziców w Wielkiej Brytanii. Postarali się o dziecko z pomocą surogatki - informuje 'Mirror'. Po roku od narodzin ich maleństwa, opieka społeczna zabrała im dziecko - jednym z powodów miał być ich zaawansowany wiek.

Rodzice roczniaka są załamani i walczą o oto, by móc się znowu opiekować maleństwem. Wypełnili podania i ciągle próbują zabrać dziecko do domu - informuje The Sun.

Opieka społeczna interweniowała, bo obawiała się o dobrobyt dziecka.

Rodzice wydali blisko 100 tys. funtów, czyli ponad pół miliona złotych, na zabieg pozwalający urodzić ich dziecko surogatce w wieku około 30-lat. Jak donosi Mirror, zapłodnienie zostało wykonane na jajeczku od dawczyni i nasieniu 65-latka.

Z powodu zaawansowanego wieku rodziców, zabiegu dokonano poza granicami Wielkiej Brytanii.

Opieka społeczna monitporowała rodzinę od samego początku oi nakaząła rodzicom dokonanie ulepszeń w systemi opieki nad maluchem. Gdy się okazało, ż erodzcie się nie dostosowali, zabrano im dziecko.

Para pozostaje anonimowa, a płeć dziecka nie została podana do informacji publicznej.Maluch prawdopodobnie przebywa w rodzinie zastępczej.

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny.

Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl. Czekamy na każdą Waszą wiadomość. To dla nas bardzo ważne.

Czekamy na Wasze listy -

Redakcja Buzz.gazeta.pl

Ci ludzie potrafią robić rzeczy, które normalnie są możliwe tylko w filmach? Nie wierzyliśmy, dopóki nie zobaczyliśmy