Piotr Fronczewski trafił do szpitala? Odwołano spektakle z jego udziałem

Piotr Fronczewski trafił do szpitala. Taką informację podał "Super Express". Teatr 6. piętro, w którym aktor pracuje, odwołał spektakle z jego udziałem.

"Super Express" podaje, że Piotr Fronczewski jest poważnie chory i miał trafić do szpitala. Teatr 6. piętro poinformował na swojej stronie internetowej, że sztuka "Słoneczni chłopcy", w której Piotr Fronczewski miał grać razem z Krzysztofem Kowalewskim, została odwołana. Jako powód podano niedyspozycję "jednego z aktorów".

Michał Żebrowski potwierdza

"Super Express" skontaktował się z dyrektorem Teatru 6. Piętro, Michałem Żebrowskim. Potwierdził on wcześniejsze informacje o złym stanie zdrowia Piotra Fronczewskiego:

Niestety, nie wiem, kiedy do nas wróci. Trzymam za niego kciuki. Wszystkich widzów z serca przepraszamy za odwołane spektakle, bo wiem, że przedstawienia z udziałem pana Piotra są bardzo lubiane i cenione. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia!

Piotr Fronczewski zniknął z telewizji

Piotr Fronczewski po skończeniu pracy nad serialem "Rodzina zastępcza" zniknął z telewizji. Sporadycznie pojawiał się jeszcze przed kamerą, skupił się jednak w ostatnich latach na pracy w teatrze. Jak sam zaznacza, nie spodziewa się powrotu do telewizji.

Więcej o: