Grażynka i Rysiek z "Klanu" spotkali się po latach. Zrobili sobie razem zdjęcie

Grażynka i Rysiek z "Klanu", czyli Małgorzata Królikowska i Piotr Cyrwus, spotkali się w Sopocie. Fotoreporterom udało się namówić ich do wspólnego zdjęcia, które przywołuje wspomnienia z serialu.

Rysiek i Grażynka z "Klanu" to jedna z najbardziej charakterystycznych par z jakiegokolwiek serialu telewizyjnego w Polsce w ostatnich latach. Po 6 latach od śmierci serialowego Ryśka aktorzy odgrywający role małżeństwa spotkali się w Sopocie, gdzie fotoreporterzy namówili ich do wspólnego zdjęcia.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Piotr Cyrwus byli gośćmi XVIII Festiwalu Dwa Teatry. Ostatni raz razem widzieliśmy ich 6 lat temu na ekranach telewizorów w całej Polsce - wszyscy z zapartym tchem oglądaliśmy ostatnie chwile Ryśka w szpitalu po zawale serca.

Ta fotka naprawdę przywołuje wspomnienia!

Czym zajmuje się Piotr Cyrwus? Co robi Małgorzata Królikowska?

Piotr Cyrwus po roli Ryśka z "Klanu" nie zakończył wcale kariery. Wręcz przeciwnie - można powiedziec, że oderwał się od roli Ryszarda Lubicza. Grywał za to w innych polskich serialach - "Hotel 52", "Rodzinka.pl", "Na Wspólnej".

Tymczasem Małgorzata Królikowska, czyli serialowa Grażynka, kontynuuje pracę w "Klanie". Pojawia się również w "Uchu Prezesa" - jako prezenterka Wiadomości Danka.

Więcej o: