Marina Łuczenko urodziła! Żona Wojtka Szczęsnego podzieliła się uroczym zdjęciem

Marina Łuczenko, żona Wojtka Szczęsnego, urodziła synka. Szczęśliwą nowiną podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie.

Marina Łuczenko na Instagramie podzieliła się informacją zaledwie chwilę po powrocie ze szpitala. W serwisie zamieściła urocze zdjęcie rączek noworodka i okrasiła je opisem, w którym zdradziła płeć i imię dziecka, oraz poinformowała fanów, że dziecko jest już w domu ze szczęśliwymi rodzicami. 

Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze. Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę!

- napisała na Instagramie.

 

Marina Szczęsna-Łuczenko urodziła syna

Malutki Liam to synek piosenkarki Mariny Łuczenko i jej męża, bramkarza reprezentacji piłki nożnej - Wojciecha Szczęsnego.

 

Wojtek Szczęsny i Marina Łuczenko są małżeństwem od dwóch lat. Jak mieszkają? Sprawdźcie koniecznie pod TYM LINKIEM > > >

Więcej o: