Trójka youtuberów zginęła w tragicznym wypadku. Spadli z wodospadu i roztrzaskali się o skały

Twórcy kanału "High on life" - Ryker Gamble, Alexey Lyakhu i Megan Scrapper - zginęli w wypadku w Kanadzie.

Ryker Gamble, Alexey Lyakhu i Megan Scrapper prowadzili wspólnie kanał "High on Life" na Youtubie. Mieli ponad pół miliona subskrybentów, dla których tworzyli filmy przygodowe i pdróżnicze. Jak informują media, przyjaciele pojechali razem do Kolumbii Brytyjskiej w południowo-zachodniek Kanadzie. Tam 3 lipca doszło do nieszczęśliwego wypadku.

W czasie kąpieli w wodospadzie Shannon Falls, Megan Scrapper poślizgnęła się i zaczęła spadać z wodospadu z wysokości 30 metrów. Jej przyjaciele próbowali ją ratować, ale porwał ich nurt. Cała trójka spadła na skały u podnóża wodospadu, gdzie ponieśli śmierć na miejscu.

Teraz ich przyjaciele starają się zdobyć fundusze na pokrycie kosztów transportu zwłok i pogrzebów. Akcja ściągnięcia ciał z podnóża wodospadu trwała aż dwa dni, potrzebny był helikopter i specjalistyczny sprzęt.

 

Yutuberzy nie pierwszy raz narażali życie dla kolejnych milionów wyświetleń ich filmów. Rejon, w którym postanowili zażyć kąpieli, nie leży na szlaku turystycznym. Dodatkowo już wcześniej zdarzało im się naginać zasady dla budowania swojej sławy. Media donoszą, że trafili nawet do więzienia za zejście ze szlaku w parku Yellow Stone, żeby tylko znaleźć się bliżej gorących źródeł.

 
Więcej o: