Tak wyglądały siostry Godlewskie, zanim zrobiły sobie operacje plastyczne. Małgorzata była blondynką

Pewne rzeczy trzeba zobaczyć, żeby uwierzyć. Wiemy nie od dziś, że siostry Godlewskie są za pan brat z operacjami plastycznymi, ale do tej pory nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, że to AŻ TAK. Zdjęcia z przeszłości wiele pokazują.

Jak wyglądają siostry Godlewskie, wszyscy niestety wiedzą. Są efektem nie zawsze udanych operacji plastycznych i próżno w nich szukać naturalności. Tymczasem, co również wiadomo, nikt nie rodzi się w takiej formie, jak Esmeralda Godlewska i Małgorzata Godlewska. Obie panie kiedyś wyglądały zupełnie inaczej. Czy uwierzycie, że Małgorzata była kiedyś blondynką?!

Pewnie nie uwierzycie, dopóki nie zobaczycie. No to spójrzcie:

A jak wygląda teraz? Nie nam oceniać urodę, zostawiamy więc wam:

 

A jak wyglądała siostra Małgorzaty, Monika, ukrywająca się pod pseudonimem Esmeralda Godlewska? Tu zmiana nie jest aż tak drastyczna, jak w przypadku Małgorzaty, ale również jest imponująca. Esmeralda Godlewska niestety skasowała te zdjęcia ze swojego profilu na Facebooku, ale w internecie - jak wiadomo - nic nie ginie:

Esmeralda GodlewskaEsmeralda Godlewska screen/Facebook/esmeralda.godlewska.167/Instagram/esmeralda_godlewska

Esmeralda miała to nieszczęście, że trafiła na odrobinę szalonego chirurga plastycznego, któremu zawierzyła swoje piersi. Ten spartaczył robotę i teraz Esmeralda zamiast piersi ma nieestetyczny zwój skórny:

Niezła przemiana, przyznacie.

Tego jeszcze nie było. Siostry Godlewskie śpiewają... SŁAWOMIRA! Dalej jest jeszcze ciekawiej [KOŁO PLOTKA]

Więcej o: