Chrzest księcia Louisa. Książę Harry podarował bratankowi prezent za 40 tysięcy złotych

Chrzest księcia Louisa odbył się 9 lipca w poniedziałek. Okazuje się, że książę Harry miał gest - podarował swojemu malutkiemu bratankowi prezent wart 40 tysięcy złotych. To książka - "Kubuś Puchatek" w wydaniu z roku 1926.

Mały książę Louis został ochrzczony w poniedziałek 9 lipca. Na uroczystości obecni byli naturalnie nie tylko jego rodzice, ale również najbliższa rodzina - m.in. książę Harry i jego żona, Meghan Markle. Chrzest księcia Louisa odbył się w Chapel Royal w St. James's Palace w Londynie. W tej samej kaplicy niedawno odbył się również chrzest Meghan Markle.

Chrzest księcia Louisa - książę Harry postawił na niebanalny prezent

Przy okazji chrztu księcia Louisa goście zwyczajowo wręczali maluchowi prezenty na pamiątkę tego wydarzenia. Media dotarły do informacji, jaki prezent wręczył książę Harry. Okazuje się, że książę Harry postawił na klasykę - bratankowi dał książkę. Ale nie byle jaką, bo przecież jest księciem, a nie zwykłym wujkiem. Książę Harry sprezentował maluszkowi pierwsze wydanie "Kubusia Puchatka" z 1926 roku.

Jak informują media, taki egzemplarz wart jest przynajmniej 8 tysięcy funtów - czyli niemalże 40 tysięcy złotych. To, że książę Louis nie weźmie go do swoich malutkich rączek jeszcze przez wiele lat, to zupełnie inna sprawa.

Pierwsze wydanie 'Kubusia Puchatka' z 1926 rokuPierwsze wydanie 'Kubusia Puchatka' z 1926 roku http://pdxretro.com

"Kubuś Puchatek" za 8 tysięcy funtów na prezent? Czemu nie.

Więcej o: