Zombie Boy nie żyje. Miał 32 lata

Zombie Boy popełnił samobójstwo. Model znany z teledysku Lady Gagi i tatuaży na całym ciele zmagał się z chorobą psychiczną.

Zombie Boy, czyli Rick Genest, zmarł niedługo przed swoimi 33. urodzinami, któe wypadają 7 sierpnia. 

Zombie Boy nie żyje

Zombie Boy, model znany dzięki tatuażom pokrywającym całe jego ciało, został znaleziony już martwy w swoim mieszkaniu w Montrealu nad ranem 3 sierpnia 2018 roku. Miał 32 lata, niedługo obchodziłby swoje 33. urodziny. Informację o śmierci słynnego modela podał portal TMZ. Najbardziej prawdopodobną przyczyną śmierci jest samobójstwo. Według doniesień mediów, model zmagał się z problemami psychicznymi.

Lady Gaga - oświadczenie w sprawie śmierci Zombie Boya

Zombie Boy wziął udział w teledysku Lady Gagi do piosenki ''Born this way''. Piosenkarka napisała:

Samobójstwo mojego przyjaciela Ricka Genesta, Zombie Boya, przekracza granice bólu. Musimy mocniej pracować, by zmienić naszą kulturę, postawić zdrowie psychiczne na pierwszym miejscu i usunąć stygmatyzację, która nie pozwala o tym mówić. Jeśli cierpisz, zadzwoń do przyjaciela albo do rodziny jeszcze dzisiaj. Musimy ocalić siebie nawzajem.

Zombie Boy - kim był?

Rick Genest, znany jako Zombie Boy, zyskał sławę dzięki swojemu zamiłowaniu do tatuaży. Cała powierzchnia jego ciała była nimi pokryta, był posiadaczem dwóch rekordów Guinessa z nimi związanymi - miał najwięcej tatuaży z kościmi (139) oraz najwięcej tatuaży z owadami (176).

W 2010 roku założył w mediach społęcznościowych porfil, który w przecięgu roku zyskał ponad 1,5 mln fanów. Lady Gaga zauważyła mężczynę całego pokrytego tatuażami i pod koniec 2011 roku zaprosiła go do udziału w teledysku.

Twarz Zombie Boya była pokryta tatuażem z wzorem czaszki - kiedy reklamował podkład mocno kryjący w w kampanii "Go Beyond Cover'' zyskał jeszcze większą popularność.

 

Ludzie w końcu zobaczyli jak wyglądałby bez tatuaży na twarzy.