Radom. Zamknęli płaczące dziecko w pralce i nagrali film. Aresztowano 2 mężczyzn

Płaczące dziecko zamknięte w pralce - nagranie z męczonym 2-latkiem od kilku dni krąży po internecie. Policja w Radomiu zatrzymała dwóch mężczyzn, którym zarzucono znęcanie się nad dzieckiem.

Radomska policja zatrzymała dwóch mężczyzn - 18-lateniego Adama B. i 22-letniego Tomasza K. To oni mają odpowiadać za znęcanie się nad 2-latkiem. Dziecko mieli zamknąć w pralce, zaś nagranie z całego zajścia opublikować w internecie.

Zatrzymanym grozi do 10 lat więzienia. Sąd w Radomiu zdecydował na razie o aresztowaniu ich na 2 miesiące. "Echo Dnia" podaje, że mężczyźni usłyszeli zarzut znęcania się nad dzieckiem.

Radom. Dziecko w pralce - kto zrobił nagranie?

Dziecko w pralce zamknął jeden z dwóch zatrzymanych mężczyzn. Tomasz K. jest konkubentem matki chłopca, Adam B. - jego kolegą. Mężczyzn udało się namierzyć dzięki współpracy policji z internautami, którzy zidentyfikowali rodziców dziecka i przekazali te informacje policji.

Gdzie była matka chłopca zamkniętego w pralce?

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, matka chłopca w czasie, kiedy mężczyźni znęcali się nad dzieckiem, była w pracy. Zostawiła dziecko swojemu partnerowi i pod opieką znajomych.

Więcej o: