Morderca-rasista znalazł żonę. Najdziwniejsza para świata?

On ma na czole swastykę, ona jest w połowie Latynoską, a w połowie Hawajką. Trudno o bardziej dobitny dowód na to, że miłość nie zna granic.

Curtis Allgier nie wydaje się być idealnym kandydatem na męża. Nawet jeśli przymkniemy oko na to, że całą jego twarz pokrywają tatuaże z nazistowskimi symbolami , trudno być tolerancyjnym wobec jego przestępczej przeszłości.

Kryminalna ''kariera'' Curtisa rozpoczęła się w 1998 r. Od tej pory więcej czasu spędził w więzieniu niż na wolności. Był skazywany m.in. za fałszerstwa, kradzieże i rozboje. W 2007 r. Curtis zastrzelił 60-letniego strażnika , który wiózł go do szpitala na rezonans magnetyczny. Obecnie toczy się w tej sprawie proces, Curtisowi grozi kara śmierci .

ZOBACZ ZDJĘCIA TATUAŻY CURTISA >>>

Czy ktoś taki może być zdolny do miłości? Okazuje się, że tak. Najdziwniejsze, że wybranką Allgiera, który nie ukrywał nigdy swoich rasistowskich przekonań jest... pół-Hawajka, pół-Latynoska , Erica Herrera.

Erica twierdzi, że Curtis to ciepła i kochająca osoba i nie wierzy w to, ze jest winny zabójstwa. Uważa także, że jej ukochany tak naprawdę nie identyfikuje się z hasłami skinheadów:

To oczywiste [że nie jest rasistą-red.], gdyby był, nie chciałby się ożenić z kimś o innym niż on pochodzeniu.

Para, która przez lata prowadziła korespondencję i widywała się tylko podczas więziennych widzeń, dostała właśnie zgodę na ślub. Jak myślicie, czy to małżeństwo będzie trwałe?

Film, w którym Curtis opowiada o swoim życiu w więzieniu:

 

Afera w Hollywood: 51-letni aktor poślubił 16-latkę. "Ona nawet nie może głosować" >>>