Kobieta uzależniona od... brudnej poduszki. Ma ją zawsze przy sobie. Co na to jej chłopak? [FILM]

Nosi ją ze sobą wszędzie, nazywa swoją przyjaciółką i nie pozwala uprać. Tamara nie wyobraża sobie życia bez... starej poduszki. Jej bliscy powoli mają dość.

W programie telewizyjnym ''My strange addiction'' przedstawiane są historie osób zmagających się z wyjątkowo dziwnymi nałogami . To właśnie dzięki tej serii poznaliśmy losy 25-letniej Riley, która żyje jak niemowlę.

WIĘCEJ O 25-LATCE, KTÓRA PIJE Z BUTELKI ZE SMOCZKIEM >>>

Bohaterką ostatniego odcinka jest kobieta, której przyzwyczajenia są nie mniej osobliwe.

Wszystko zaczęło się w 1982 r. gdy 4-letnia wówczas Tamara kupiła w antykwariacie poduszkę. Od tamtej pory nie rozstaje się z nią nawet na moment. Robi z nią zakupy, wozi ze sobą w samochodzie, zabiera ze sobą nawet do łazienki .

Kobieta twierdzi, że dotykanie poduszki ją uspokaja. Uważa ją za swoją przyjaciółkę, nadała jej nawet imię - Boo .

ZOBACZ, JAK WYGLĄDA ŻYCIE Z PODUSZKĄ >>>

Bliscy Tamary nie okazują poduszce tyle sympatii. Jej chłopak uważa, że Boo jest okropnie brudna i śmierdzi . Nic dziwnego, Tamara nigdy pozwoliła uprać swojej poduszki. Obrzydzenia nie ukrywa też najlepsza przyjaciółka kobiety. Oboje uważają, ze Tamara powinna poddac sie terapii.

Kobieta nie dostrzega jednak w swoim zachowaniu niczego złego i denerwuje ją, że jej otoczenie nie akceptuje dziwnego nawyku.

Jeśli chcesz być ze mną, musisz zaakceptować moją poduszkę. Ona jest częścią mnie.

- mówi. Poważny problem czy nieszkodliwe dziwactwo? Oceńcie sami.

 

Największe koszmary chirurgii plastycznej. UWAGA! Mocne >>

Więcej o: