Dziennikarka ogłasza: kosmici nadlatują. Zamieszanie we Włoszech [WIDEO]

Na filmie krążącym w świeci prezenterka włoskiej telewizji RAI3 Maria Cuffaro odczytuje sensacyjne informacje: We Włoszech wylądują kosmici, Watykan ujawni encyklikę ''Adventus Martianis'', zapowiadającą to wydarzenie, a  włoska Rada Ministrów uspokaja, że ''Marsjanie nie stanowią zagrożenia dla ludności''. Czy dziennikarka oszalała? A może tylko zażartowała sobie z telewidzów?

Nic z tych rzeczy - Maria Cuffaro ma się dobrze. Fragment dziennika z RAI3 okazał się być zapowiedzią filmu ''Ostatni Ziemianin'', w którym prezenterka zagrała samą siebie. Obraz wyreżyserowany przez Gianniego Pacinottiego opowiada o Marsjaninie krążącym po lasach Toskanii. Pod koniec sierpnia weźmie udział w konkursie na festiwalu w Wenecji.

Nagranie wywołało bardzo duże zainteresowanie (ponad 300 tys. odsłon), dlatego producent filmu, wytwórnia filmowa Fandango, ogłosiła, że twórcą filmiku nie jest telewizja, ale debiutujący na dużym ekranie rysownik Pacinotti.

Sprostowanie ogłosiło też kierownictwo redakcji dziennika RAI3: - Powtarzamy i potwierdzamy, że nie stoimy w obliczu zagrożenia inwazją istot pozaziemskich. Tymczasem stosujcie się do rad Marii Cuffaro i nie rzucajcie się do supermarketów po zapasy produktów żywnościowych. Jedynym rezultatem byłaby znacznie grubsza warstwa waszego tłuszczu - dodała redakcja z RAI3.

A oto przyczyna całego zamieszania:

 

UFO. Zobacz niesamowite newsy, nagrania i zdjęcia >>