Kolejny absurd konkursów piękności, czyli sztuczne piersi i pośladki u 4-latki [WIDEO]

Konkursy piękności dla małych dziewczynek same w sobie wydają się już tak dziwne, że mało co mogłoby jeszcze zaskoczyć. A jednak. Matka 4-letniej Maddy Jackson wpadła na genialny pomysł, który zapewnił jej córce zwycięstwo.

Niekwestionowana gwiazda dziecięcych konkursów, Eden Wood, odeszła na emeryturę , ale w przyrodzie nic nie ginie. Na horyzoncie pojawiła się godna następczyni i nowa gwiazda programu "Toddlers and Tiaras" stacji TLC.

4-letnia Maddy Jackson ma na swoim koncie kilka (-naście, -dziesiąt) trofeów, ale w głowie jej matki zrodził się pomysł, dzięki któremu dziewczynka może wygrać jeszcze więcej. Lindsay Jackson sama jest "emerytowaną" uczestniczką konkursów piękności. Dzięki swojej matce (a babci Maddy) wystartowała w jednym z nich, kiedy była zaledwie 9-miesięcznym niemowlakiem. Kiedy sama nie mogła ganiać w różowych sukienkach, postanowiła zrobić gwiazdę ze swojej córeczki.

W czasie jednego z niedawnych konkursów Maddy miała zaprezentować się w stylizacji na Dolly Parton. A z czym najbardziej kojarzy się popularna wokalistka country? Oczywiście z bardzo obfitym biustem. Aby być jak najbliżej oryginału, matka włożyła 4-latce poduszki imitujące piersi i pośladki.

Żeby tego było mało, dziewczynka dostała polecenie, by swoim ruchem zwracać uwagę na nowe walory. O dziwo sędziowie uznali, że było to "urocze". Dziewczynka została zwyciężczynią kategoriach "Najlepszy strój", "Najlepsze włosy", "Najbardziej fotogeniczna" i "Najsłodsza twarz".

Czy to nie przesada? ZOBACZ >>>

Inne dziewczynki ze zdziwieniem patrzyły na zmieniony wygląd swojej koleżanki. Również jej stylista był zdania, że 4-latka zdecydowanie nie potrzebuje takich ulepszeń.

Odcinek z Maddy i jej wkładkami przelał czarę goryczy. Widzowie byli oburzeni i obawiali się, że dzieci w wieku Maddy mogą uznać podobne zachowania za normalne i ją naśladować. Na Facebooku powstała nawet grupa "Zdejmijcie Toddlers and Tiaras z anteny".

Raczej wątpliwe, że program wyleci z ramówki.

Od szarej myszki do Miss America w 365 dni. Da się! [ZDJĘCIA] >>

Więcej o: