Matka 3-latki przebranej za prostytutkę broni się: "Chodzę z nią do kościoła"

To rzeczywiście argument przemawiający na jej korzyść.

Gdy jeden z amerykańskich serwisów pokazał zwiastun kolejnego odcinka show "Toddlers and Tiaras", w mediach rozpętała się burza. Na filmiku widać 3-letnią Paisley Dickey paradującą po scenie w stylizacji inspirowanej postacią graną przez Julię Roberts w hicie "Pretty Woman". Dla przypomnienia - była to prostytutka. [ Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ>> ]

Oczywiście matka dziewczynki nie widzi w stroju swojej córki nic złego.

- To jest o wiele mniej szkodliwe i... mniej odsłaniające niż kostiumy gimnastyczne czy kąpielowe - powiedziała TMZ.com. - Wychowuję swoje dziecko tak dobrze jak inne matki... Co tydzień zabieram ją do kościoła.

Jednak po czasie mieszkanka stanu Georgia stwierdza, że wychowuje swoje dziecko nie tak samo a lepiej niż inni.

- Przynajmniej nie zmuszam dziecka jak inni rodzice do uprawiania sportu i robienia sobie krzywdy - mówi. - Ludzie powinni zająć się własnymi rodzinami i tym, co robią. Nie rozumiem, dlaczego wszyscy tak bardzo krytykują matki z konkursów piękności, skoro sami pozwalają swoim dzieciom na dużo gorsze rzeczy.

Chyba jednak nie wszyscy są podobne zdania. Założona na Facebooku grupa nawołująca do zdjęcia "Toddlers and Tiaras" z anteny TLC powiększa się z minuty na minutę. W tej chwili zrzesza ponad 2 tysiące fanów i szybko rośnie.

A wy co sądzicie? Niewinna zabawa czy krzywda dla dziecka?

Eden Wood. Sześcioletnia gwiazda pokazów piękności [FOTO] >>

Więcej o: