Czterolatek do matki: "Kup mi zabawkę, bo zacznę znów palić" [WIDEO]

Pamiętacie 2-latka, który palił 40 papierosów dziennie?

Ardi Rizal powraca. Ponad rok temu mediami wstrząsnęła informacja o 2-latku uzależnionym od palenia. W wiosce rybackiej Musi Banyuasin w indonezyjskiej prowincji Sumatry Południowej wypatrzył go reporter. Ojciec chłopca mówił wówczas, że w nałogu syna nie widzi nic złego i twierdził, że bez papierosa Ardi wścieka się i płacze.

Po nagłośnieniu sprawy maluchem zajął się psycholog Seto Mulyadi, który wziął chłopca do swojego domu na kurację odwykową. Łatwo nie było, ale w końcu ogłosił światu, że Ardi przestał domagać się papierosów.

 

Psycholog był zdania, że za nałogiem chłopca stoją obyczaje panujące w jego rodzinnej wiosce. Gdy Ardi zmienił środowisko, a Mulyadi zaczął pokazywać mu rozmaite zabawy, dziecko przestało interesować się papierosami. Ale różowo nie jest.

ZOBACZ jak Ardi wygląda dzisiaj >>>

Amerykański dziennikarz znowu odszukał chłopca i sprawdził, czy ten rzeczywiście na dobre rzucił palenie. Zapytany o to, odpowiedział, że nie zapali już "nigdy w życiu", ale jego matka mówi co innego.

Kilkakrotnie złapała 4-latka na podpalaniu w czasie wizyt w mieście. Swego czasu Ardi był lokalną gwiazdą, więc ludzie chętnie częstują go papierosami. Ponadto używa swojego nałogu do szantażu:

- Jak nie kupuję mu zabawek, grozi, że znowu zacznie palić - mówi.

Sprytny. Kto by się nie ugiął.

Eden Wood. Sześcioletnia gwiazda pokazów piękności [FOTO] >>

Więcej o: