Spełniały jego najbardziej grzeszną fantazję. Co tak kręci Berlusconiego?

Jedna z uczestniczek osławionych przyjęć bunga-bunga ujawniła kolejne grzeszki premiera: kazał striptizerkom zrzucać z siebie... habity.

Jeśli chodzi o skandale obyczajowe, to Berlusconi nie ma sobie równych. Najnowsze zeznania Fadile Imane - jednej z kobiet, które przewinęły się przez jego willę - ujawniły, że premier gustuje w wyuzdanych zakonnicach.

O bunga-bunga krążą legendy. Fadile Imane miała okazję się przekonać, jak jest naprawdę. Do willi zaprosili ją prezenter telewizyjny Emilio Fede i agent gwiazd Lele Mora. Podobno to oni odpowiadali za "rekrutację dziewcząt".

Kiedy weszła do środka, zobaczyła, jak przed Berlusconim wdzięczą się dwie tancerki ubrane w czarny habit, welon i czerwony krzyż na szyi. Wtedy kobiety zostały sobie przedstawione.

Na miejscu poznałam Silvio, Nicole Minetti, Barbare Faggioli i parę innych dziewczyn - powiedziała Fadile tabloidowi "The Sun"

Chwilę później tancerki nie miały na sobie już nic oprócz bielizny. Oto rekonstrukcja ostatniego aktu ich występu według dzisiejszego "Super Expressu":

fot. za superexpress\ nr z 12.09.11

fot. za super express\ nr z 12.09.11

O Nicole Minetti pisaliśmy już wcześniej. To właśnie ona dzięki premierowi awansowała z higienistki na "panią alfons".

ZOBACZ WSZYSTKIE KOBIETY BERLUSCONIEGO >>

Choć Fadile twierdzi, że wspomniany widok ją zszokował, nie przeszkodziło jej to w wykonaniu dla Silvio tańca brzucha. Co ciekawe, podobna "przysługa" przysporzyła Berlusconiemu sporych problemów, kiedy oskarżono go o seks z nieletnią tancerką brzucha - Karimą El Mahroug - bardziej znaną jako Ruby. Kto wie, czy ta sprawa nie okaże się ostatnim kuszeniem premiera.

Wszystkie kobiety Berlusconiego. Zobacz zdjęcia >>

Wyciekły pierwsze zdjęcia z bunga bunga. Było ostro >>

Więcej o: