Skandal w rodzinie królewskiej. Przyłapany na zdradzie kilka tygodni po ślubie? [ZDJĘCIA]

Tą sprawą żyje cała Wielka Brytania. Niespełna 6 tygodni po pięknym ślubie najstarsza wnuczka Elżbiety II ma nie lada problem. Jej mąż Mike Tindall - kapitan reprezentacji rugby - w dość nietypowy sposób świętował zwycięstwo swojej drużyny.

Do sieci wypłynęło nagranie z kamery przemysłowej jednego z barów w Queenstown w Nowej Zelandii, gdzie odbywają się zawody o Puchar Świata w rugby. Po udanej grze zawodnicy muszą odreagować, ale Mike Tindall chyba zrelaksował się za bardzo, co pokazuje poniższy filmik.

Całują się czy nie? Oceń sam >>>

Widać na nim jak świeżo upieczony mąż Zary przytula się do ładnej blondynki, wygłupia z nią, aż w końcu całuje i wspólnie opuszczają pub. Podobno nagranie ujawnił bramkarz z pubu, żeby "każdy mógł to zobaczyć i ocenić".

Co na to wnuczka królowej? Podobno spłynęło to po niej jak po kaczce.

- To znajoma Zary i Mike'a, z którym zna się od czasów studiów. Jest Brytyjką mieszkającą w Australii i nawet była na ich ślubie. Zara podchodzi do tego wszystkiego z dystansem i uważa, że cała sprawa została rozdmuchana - mówi dailymail.co.uk osoba znająca Zarę.

Niby nic się nie stało, a jednak księżniczka nie sprawia wrażenia zachwyconej zachowaniem męża. W czasie wczorajszych zawodów jeździecki próbowała robić dobrą minę do złej gry, ale było widać, że to całe zamieszanie bardzo na nią wpłynęło.

fot. za dailymail.co.uk

Mimo wszystko trzeba wypełniać swoje obowiązki, więc niebawem Zara dołączy do męża w Nowej Zelandii, aby wspierać reprezentację Anglii w rugby. A może bardziej po to, by go pilnować?

 

Zmęczone spojrzenia, nieśpieszne ruchy - książęta po ślubie wnuczki królowej [FOTO] >>

Więcej o: