Kłótnia w "Tańcu z gwiazdami". Wyzwiska w przerwie na reklamy

- Czy to początek wojny? - pyta "Super Express".

Niedzielny program zaczął się jak zwykle: muzyka, która już wszystkim wryła się w mózg, trochę tańca, Gąsowski przedstawia jurorów i mówi żart, Urbańska wypada blado. Potem tango tańczy pierwsza para. Oklaski. Zobacz relację na żywo >>

Atmosfera zagęściła się w czasie ocen jurorów. Galińskiemu podobało się, więc Józefowiczowi nie. Pierwsza mu naraziła się Ilona Pavlović. Posłuchajcie: [KLIK]

Dyskusja dopiero się rozkręcała, ale Gąsowski dostał sygnał z reżyserki, że nadszedł czas na reklamy. Więc zgrabnie Józefowiczowi przerwał. To, według "Super Expressu", wywołało nagłą eskalację konfliktu.

- K...a! Nie lubię, jak mi się przerywa - miał rzucić Józefowicz do prowadzącego. Na również okraszone "k...ą" tłumaczenia Gąsowskiego, że musiał przerwać, bo zostały dwie minuty do reklam, juror odparł:

- Ja pierd...ę - i tak dalej... i tak dalej. Wniosek? Wreszcie jakieś emocje w "Tańcu z gwiazdami". I oglądalność też niezła.Na razie.

A oglądalność...

Według ''Pressa'' z weekendowych programów rozrywkowych to właśnie ''Tzg'' gromadzi największą widownię . W niedzielne wieczory TVN oglądają ponad 4 mln widzów. Problem jest taki, że widownia systematycznie się kurczy. Pierwszy odcinek oglądało 4,3 mln osób, drugi - 4,2, a trzeci 4,1 mln. Tęsknicie za Skrzynecką?

Eden Wood. Sześcioletnia gwiazda pokazów piękności [FOTO] >>

Ależ one piękne! Zobacz polskie miss z lat 30. [ZDJĘCIA] >>

Więcej o: