Wybory 2011: Łukasz Wabnic. Poznaj największe CIACHO wśród kandydatów... [FOTO]

Gdzie tam jakiś Agent Tomek czy inny Poncyljusz. Do tej pory po prostu nie zauważyliśmy najprzystojniejszego kandydata do Sejmu w tegorocznych wyborach. Był to naprawdę fatalny błąd. Panie i panowie, oto Łukasz Wabnic. Arcyciacho z Częstochowy.

23-latek startuje z częstochowskiej listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Jego marzeniem było zostać sportowcem. Aby to osiągnąć, zapisał się do sekcji kick-boxingu w KS "Start". Trening i ciężka praca w końcu się opłaciły - Łukasz został Mistrzem Europy w kick-boxingu i postanowił zacząć realizować się na innych polach.

Kliknij, aby powiększyć >>

Występował w rozmaitych serialach i reklamach (takich jak choćby kampania Axe z tajemniczym urządzeniem do klikania), brał udział w przedstawieniach teatralnych i kabaretach, dostał się także do Rady Miasta z ramienia SLD.

 

Jak sam pisze, swoje spoty wyborcze zamierza traktować "z przymrużeniem oka". Wygląda na to, że w podobny sposób potraktował także występ w programie "Hot or Not".

 

Wygląda na to, że jedyną wadą Łukasza Wabnica jest jego... pozycja na liście. Obawiamy się, że z numerem 12 ma nikłe szanse na wejście do Sejmu. Mimo tego, kibicujemy mu.

Co sądzicie o pięknym, młodym i ambitnym radnym? Hot? Or... not?

Wielki motyl zakłócił procesję Bożego Ciała w Łodzi [ZDJĘCIA] >>

Więcej o: