Rewolucyjna metoda powiększania piersi w Bankoku. Klepanie, ugniatanie, masowanie... [WIDEO]

Tylko jedna kobieta na Ziemi jest w stanie naturalnymi sposobami sprawić, by biust stał się większy.

Jeśli ktokolwiek rozważa operację powiększenia piersi, ale panicznie boi się zabiegu, może skorzystać z usług 44-letniej specjalistki Khemmikki Na Songkhla. Kobieta specjalizuje się w masażu, ale nie ma takim, do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni. Jej masaż działa cuda i... powiększa piersi.

- Jestem jedyną osobą na świecie, która umie to robić. To jest podobne do masażu stóp, ale widza o tym nie była przekazywana, bo kiedyś ludzie nie przywiązywali wagi do rozmiaru piersi - mówi Bangkok Post.

Na szczęście babcia Khemmikki poznała ten sekretny sposób masowania i swoją wiedzę przekazała wnuczce. Teraz do usytuowanego w Bankoku salonu tłumnie przybywają kobiety, które nocami śnią o bujniejszych kształtach . Wiek nie ma znaczenia podobnie jak fakt, że ugniatanie, klepanie i i masowanie tkanki tłuszczowej w okolicach piersi może być dość bolesne.

 
- Bardzo to lubię - mówi jedna z klientek. - Przychodzę tu, ponieważ nie chcę robić operacji plastycznej. Ta metoda przynosi szybkie efekty i jest bezpieczna dla mojego ciała.

Aby ocenić skuteczność swojej metody, Khemmikka Na Songkhla zaczyna od zmierzenia obwodu biustu klientki. Dzięki temu jest w stanie określić przybliżony rozmiar po zakończeniu cyklu zabiegów.

Oczywiście znaleźli się i tacy, którzy podważają kompetencje Khemmikki i skuteczność jej metody. Jedna z byłych pacjentek oskarżyła ją o to, że przez masaż zachorowała na raka piersi. Rezolutna specjalistka zwróciła się o pomoc do tajskiego ministerstwa zdrowia z prośbą o przebadanie klientek. Wyniki były jednoznaczne - wszystkie są zdrowe, a ich piersi większe.

Taką wiedzą trzeba się dzielić i Khemmikka chce to robić. "Jedyne" 263 tysiące dolarów kosztuje kurs, po którym można samemu praktykować. Drogo? Być może, ale ta wiedza jest przecież bezcenna.

Masz konto na Naszej Klasie? Dołącz do grupy Deseru i bądź na bieżąco >>>

Zdjęcia ślubne jak z koszmaru. Gorszych nie widzieliście [ZDJĘCIA] >>

Więcej o: