Jak Kopciuszek. Od sierocińca i zakonu do... tytułu Miss World! [FOTO]

Ivian Lunasol Sarcos Colmenares spędziła 5 lat w przyklasztornym internacie i marzyła o zostaniu zakonnicą. Ale los szykował dla niej inną przyszłość. Kim jest najpiękniejsza kobieta świata? Poczytajcie.

Osierocona w dzieciństwie Ivian, trafiła do szkoły przyklasztornej. Uczyła się tam przez pięć lat i marzyła o przyszłości w zakonie. Później plany się zmieniły: Ivian poszła na studia, a po uzyskaniu dyplomu zaczęła pracę w telewizji.

Niebawem wszystko zmieniło się po raz kolejny. Bo 21-letnia Ivian postanowiła wystartować w konkursie Miss Wenezueli. Konkurencja była ostra, ale poszło gładko. Nasza bohaterka została wybrana reprezentantką Wenezueli w konkursie Miss World. Później - podróż do Londynu na wybory najpiękniejszej kobiety świata.

I tu Ivian była uważana za faworytkę. Brylowała we wszystkich konkurencjach (bikini, modeling, pokaz talentu, sport, piękno wewnętrzne) i bez trudu pokonała 113 kontrkandydatek.

ZOBACZ ZDJĘCIA PIĘKNEJ IVIAN >>

- Zwycięstwo oznacza dla mnie wszystko, mam nadzieję, że wykorzystam ten czas jak najlepiej. Jestem niesamowicie szczęśliwa, bo wygrałam z naprawdę wspaniałymi dziewczynami. Po pierwsze i najważniejsze chcę pomagać ludziom w potrzebie. Chciałabym pomagać ludziom takim jak ja. Jestem sierotą. Chciałabym pomagać starszym i nastolatkom. Tak wielu ludziom jak tylko będę mogła - mówiła wyraźniej wzruszona Ivian.

Najwięcej miss świata jest z Wenezueli. Zobacz wszystkie [FOTO] >>

Ależ one piękne! Zobacz polskie miss z lat 30. [ZDJĘCIA] >>

Więcej o: