Fenomen śmierci Hanki Mostowiak

Już wiemy, w jaki sposób zginęła Hanka Mostowiak, bohaterka serialu ''M jak miłość''. Na kilkanaście godzin przed emisją ostatniego odcinka z jej udziałem na YouTube pojawiła się fragment ukazujący to, na co czekały miliony fanów serialu - tragiczną śmierć Hanki.

O tym, że Hanka zginie wiadomo było od dawna - TVP umiejętnie podgrzewała atmosferę. Najpierw były plotki, potem ich potwierdzenie, wreszcie trailer szokującego odcinka.

Takiego dramatu w polskich telenowelach nie było od dawna. "Złotopolskich" już nie ma. "Klan" ogrywa głównie problemy sercowe Maćka, produkcja określana mianem "polskiej Dynastii" zniknęła, zanim zdążyliśmy zapamiętać jej tytuł... Nic więc dziwnego, że tysiące osób zastanawiały się, JAK ZGINIE HANKA .

Im bliżej emisji TEGO odcinka, tym goręcej. Na Facebooku zaczęły mnożyć się "okołohankowe" grupy. Największa - "Hanka z M jak Miłość nie żyje" - liczy ponad 200 tysięcy fanów. Dużo, prawda? Dodajmy jeszcze, że wpis "Komu uda się wpisać pod rząd 15 komentarzy z hasłem "Hanka"" zyskał 8 tysięcy komentarzy

To tylko jedna z grup. Są też inne, bardziej niszowe. Na przykład "NIE dla pochowania Hanki na Wawelu".

W ślad za Facebookiem idą media tradycyjne. Artykułów pt. "Dziś zginie Hanka Mostowiak" nie podjęliśmy się policzyć. Pojawiły się też pierwsze przeróbki oryginalnego trailera. Na razie jest ich niewiele, ale będzie więcej.

Żegnamy Hankę Mostowiak. Kożuchowska nie rozpacza

 

Ta scena wyciekła

Wczoraj wyciekła do sieci cała - prawdziwa - scena śmierci Hanki. Co ją zabiło? Wśród widzów rozpoczęły się już spekulacje. Najczęściej podawane przyczyny to wewnętrzny krwotok, pęknięcie krwiaka, niedostosowanie prędkości do warunków jazdy oraz przede wszystkim - mordercze kartony. ŚMIERĆ HANKI - TAK BĘDZIE. ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

11 lat temu padł pierwszy klaps "M jak miłość" [ZNASZ? ROZWIĄŻ QUIZ]>>>

Najwięcej miss świata jest z Wenezueli. Zobacz wszystkie [FOTO] >>

Eden Wood. Sześcioletnia gwiazda pokazów piękności [FOTO] >>

Więcej o: