Modelki z "Armii Putina" znów w natarciu. (Zbyt) seksowny spot wyborczy Jednej Rosji [FILM]

"Seks sprzedaje" - tą zasadą kierują się nie tylko twórcy reklam, ale też spece od marketingu politycznego. Czy to, co robią zwolenniczki Władimira Putina to już przegięcie?

Władymir Putin dba o swój wizerunek twardziela. Wyławia z morza starożytne skarby , jeździ na harleyu , spuszcza łomot przeciwnikom podczas treningów judo . I jak na prawdziwego macho przystało, otacza się pięknymi kobietami, takimi jak np. jego nadworna pani fotograf .

WSZYSTKIE TWARZE NAJWIĘKSZEGO MACHO ROSJI >>>

Premiera Rosji wspiera grupa piękności o nazwie "Armia Putina". Jej działaczki są gotowe na wszystko. Swego czasu nakręciły spot, w którym studentka Diana z miłości do polityka rozdziera na piersi koszulkę

 

Swoją drogą, ciekawe, czy to właśnie ten film był inspiracją dla słynnego spotu Łukasza Wabnica ...

W sierpniu skąpo ubrane piękności z "Armii" myły Rosjanom samochody, żeby pokazać swoje oddanie:

 

Swoje uwielbienie dla Putina wyrażały także studentki Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego, które z okazji 58. urodzin premiera zrzuciły ubrania i pozowały do kalendarza. Oto "miss kwietnia":

ZOBACZ ZDJĘCIA PIĘKNOŚCI, KTÓRE POPIERAJĄ PUTINA >>>

Takiego zaplecza nie można marnować. Wybory w Rosji zbliżają się wielkimi krokami, partia Jedna Rosja wypuściła oficjalny spot, w którym efektowna brunetka oczarowuje młodzieńca w lokalu wyborczym i zaciąga go do kabiny...

 

Reklamówka wzbudziła w Rosji kontrowersje nie tylko z powodu erotycznego podtekstu, ale także dlatego, że jej bohaterowie łamią prawo. W świetle przepisów, w kabinie wyborczej może przebywać tylko jedna osoba.

Kochankowie, romanse, skandale. Dużo skandali. Barwne losy rodu Grimaldich [18+] >>

Korea Płn. - pełne półki, bary, uśmiechnięci ludzie... [NOWE ZDJĘCIA AP] >>

Więcej o: