Silvio Berlusconi wydał płytę. Tytuł? "Prawdziwa miłość" [POSŁUCHAJ]

"Il vero amore" - taki tytuł nosi najnowsza, czwarta już płyta Silvio Berlusconiego, która jest od wtorku w sprzedaży. Były premier Włoch jest autorem tekstów, do których muzykę skomponował jego "nadworny gitarzysta" Mariano Apicella. Piosenki wykonuje oczywiście Berlusconi.

Apicella stanowczo zaprzecza, że ukazanie się płyty opóźnił kryzys rządowy,w rezultacie którego Berlusconi przestał być premierem. Neapolitański muzyk zapewnia, że nie ma dla niego żadnego znaczenia stanowisko, jakie zajmuje autor tekstów do jego piosenek, choć z łezką w oku wspomina czasy, gdy występować mógł przed "możnymi tego świata": Tonym Blairem, Władimirem Putinem i innymi gośćmi byłego premiera.

- Dla mnie liczy się wyłącznie jego przyjaźń, powiedział Apicella w jednym z wywiadów.

Więcej zdjęć Silvio Berlusconiego >>>

Przy okazji raz jeszcze zdementował pogłoski, jakoby przyjęcia organizowane przez Berlusconiego w jego rozlicznych rezydencjach miały rozwiązły i wyuzdany charakter.

- To były zawsze eleganckie kolacje przy akompaniamencie naszych wspólnych piosenek -  twierdzi nadworny gitarzysta byłego szefa włoskiego rządu.
 

Telewizja Berlusconiego wyemitowała teledysk jednego z utworów na najnowszej płycie pod tytułem "Se tu non fossi tu" - gdybyś nie była tobą. Klipu zamieścić nie można, ale posłuchać utworu już tak.

Z Berlusconiego lepszy wokalista niż premier?

Wszystkie kobiety Berlusconiego. Zobacz zdjęcia >>

TOP 10 najlepszych upadków modelek>>

Więcej o: