Rekordowy tata. Ma 14 dzieci z 12 kobietami i żyje z zasiłku - o tym piszą w Anglii

Nazywają go ''najbardziej nieodpowiedzialnym ojcem w kraju''.

Jamie Cumming ma 34 lata, żyje z zasiłku i ma czternaścioro dzieci z dwunastoma różnymi kobietami. Kolejne dziecko (piętnaste z trzynastą) jest już w drodze.

Supertata trafił na okładkę magazynu PeopleSupertata trafił na okładkę magazynu People Fot. za People Supertata trafił na okładkę magazynu People, fot. za People

Dwa tygodnie temu pana Cumminga synem obdarowała jego ostatnia 19-letnia eks-dziewczyna, a ledwie wczoraj ponownie został tatą dzięki aktualnej partnerce. Także 19-letniej.

Jego ówczesna dziewczyna, Kelly, urodziła mu córeczkę w 1995 r. Wszyscy ich krewni spodziewali się, że para weźmie ślub, ale gdy tylko dziecko się urodziło, pan Cumming zainteresował się kuzynką Kelly, z którą niebawem miał kolejne dziecko. I tak dalej, i tak dalej. Historia powtarzała się 11 razy.

Matka Jamiego i babcia gromadki jego dzieci jest bezradna wobec wyczynów syna:

- Musi wziąć odpowiedzialność za swoje czyny. Przynosi wstyd rodzinie, nie chcę mieć z nim nic wspólnego - mówi Lorraine Cumming. Pani Cumming utrzymuje jednak kontakt z wnukami oraz często spotyka się z rodzicami porzuconych przez syna kobiet.

Supertata nie jest w stanie płacić alimentów na wszystkie swoje dzieci, ale od czasu do czasu odwiedza je, przywożąc ze sobą hojne prezenty (zamiast bardziej im potrzebnego jedzenia).

Znajomi Jamiego proszeni o komentarz wzruszają ramionami: ''On jest uzależniony od nieodpowiedzialnego ojcostwa''.

TOP 8 najsłodszych dzieci internetu [WIDEO] >>>

Storm to chłopiec czy dziewczynka? To dziecko nie ma płci. Jak to możliwe? [WIDEO] >>

Więcej o: