Była tak zmęczona, że w trakcie powrotu po całonocnej zmianie wjechała... [WIDEO]

Amerykańskie święto wyprzedaży, czyli "Black Friday", to dość dziwne zjawisko. Ludzie nagle zaczynają zachowywać się dziwnie.

36-letnia mieszkanka Florydy wracała z pracy, kiedy nagle straciła panowanie nad samochodem i wylądowała w przydrożnym kanale. Nie umiała pływać, ale zanim samochód zatonął, zdołała zadzwonić po pomoc i to uratowało jej życie.

I tu powinno pojawić się pytanie: co było przyczyną wypadku. Tym razem nie chodziło i przekroczenie prędkości czy jazdę pod wpływem alkoholu. Wszystkiemu winna praca. Okazało się, że kobieta była tak wyczerpana po nocnej zmianie w sklepie popularnej sieci Target, że nie miała siły prowadzić samochodu.

Na szczęście niedaleko miejsca wypadku był funkcjonariusz, który pospieszył z pomocą.

Top Model II- zwiastun 13 odcinka

Piątek po Święcie Dziękczynienia to w USA również wielkie święto - wyprzedaży. W "black friday" sklepy oficjalnie rozpoczynają sezon bożonarodzeniowej gorączki i kuszą największymi w roku promocjami. To samo uczynił sklep, w którym pracowała kobieta. Target otworzył się dla klientów o północy, a pracownicy stali na straży już godzinę wcześniej.

- Nasze myśli są teraz z naszą koleżanką i jej rodziną. Mamy nadzieję, że szybko dojdzie do siebie - mówią przedstawiciele sklepu.

Kto by pomyślał, że wyprzedaże mogą być aż tak wyczerpujące.

Ameryka na zakupach, czyli jeszcze więcej klientów Wal-Martu. Co za postacie! [FOTO] >>

Więcej o: