18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Zjedli po kawałku swoich ciał. W TV, na żywo [NIE DLA WRAŻLIWYCH]

Na pomysł wyjątkowo niesmacznego show wpadli prezenterzy Dennis Storm i Valerio Zeno. Prowadzą oni program "Proefkonijnen" (czyli "Króliki doświadczalne") w holenderskiej telewizji BNN. W ramach dobrego startu postanowili chirurgicznie wyciąć po kawałku swoich ciał, a potem zjeść je na antenie... aby sprawdzić, jak smakują.

W klinice chirurgicznej wycięto Stormowi kawałek pośladka, a Zeno - fragment tkanki mięśniowej z brzucha. Potem mięso zamrożono do czasu przygotowania wyemitowanego w telewizji odcinka. Wyglądało to tak: (Uwaga, nie dla wrażliwych!)

 

Następnie w studiu, przed kamerami, kucharz wysmażył na patelni malutkie kawałki ich własnego mięsa. Stormowi przypadło mięso Zeno, a Zeno - Storma. Zasiedli więc przy eleganckim stole i zabrali się do konsumpcji.

Na pierwszy rzut oka trudno powiedzieć, czy "ludzina" faktycznie okazała się być smaczna. Mimo tego, prezenterzy są zadowoleni z pierwszego odcinka ich programu. Uważają kanibalizm przed kamerami za niezły dowcip, ponadto legalny w świetle holenderskiego prawa.

 

Pozostaje pytanie, jak daleko można przesuwać granice dobrego smaku w programach telewizyjnych? Pożyjemy, zobaczymy. Być może duet Storm i Zeno jeszcze nas czymś "zachwyci".

Największe koszmary chirurgii plastycznej. UWAGA! Mocne >>

Więcej o: