Żarty z zaburzeń odżywiania w serialu dla dzieci. Śmieszne czy żenujące? [ZOBACZ]

Chyba tęsknimy za czasami, kiedy wytwórnia Disneya kręciła tylko świetne filmy animowane.

Przyznajemy, że nie słyszeliśmy wcześniej o serialu Disneya "Taniec rządzi". Przypuszczamy, że Wy też nie, więc na początek streszczenie fabuły z Wikipedii:

Trzynastoletnie przyjaciółki, Cecilia "CeCe" Jones i Raquel "Rocky" Blue, od dziecka marzyły o zostaniu zawodowymi tancerkami. Los dał im szansę spełnienia tego marzenia. Otrzymały możliwość występu jako tancerki w programie tanecznym pod nazwą Taniec rządzi w Chicago w lokalnej telewizji. CeCe i Rocky łamią wszelkie zasady, aby odnieść sukces, wystawiając na próbę swoją przyjaźń i przeżywając kolejne przygody. Serial pokazuje ich wzloty i upadki.

Ten odcinek był zdecydowanie o łamaniu zasad i pokazywał raczej upadki niż wzloty. W jednej ze scen bohaterka komplementowała koleżankę:

- Wyglądasz tak rewelacyjnie, że mogłabym cię zjeść. Oczywiście, gdybym jadła!

Żart może i nieśmieszny, ale czy aż tak niesmaczny? Dużo bardziej niż myślicie. Jedna z gwiazd wytwórni Disneya, nastoletnia Demi Lovato przeszła w zeszłym roku załamanie nerwowe i musiała się leczyć psychiatrycznie. Po opuszczeniu kliniki udzielała wywiadów, w których zdradziła, że od wielu lat zmagała się z bulimią .

Nic dziwnego, że po obejrzeniu kontrowersyjnego odcinka Lovato wpadła w furię. Napisała na Twitterze:

To naprawdę zabawne, że wytwórnia, która straciła aktorkę z powodu ZABURZEŃ ODŻYWIANIA robi sobie żarty z tej choroby.

PRZECZYTAJ WSZYSTKIE WPISY DEMI O TEJ SPRAWIE >>

Disney szybko ją przeprosił i zapowiedział, że w następnych emisjach odcinka nie będzie już oburzającej sceny. Ale niesmak pozostał...

 

Eden Wood. Sześcioletnia gwiazda pokazów piękności [FOTO] >>

Największe koszmary chirurgii plastycznej. UWAGA! Mocne >>

Więcej o: