Okrada banki metodą ''na wybuch jądrowy''. Jak to możliwe? [FOTO]

W stanie Maryland grasuje złodziej, który okrada banki. Okej, to żadna nowość. Ciekawostką jest natomiast jego sposób działania. Otóż, żeby uzyskać pieniądze, grozi... detonacją ładunku jądrowego. Po czym zgarnia kasę i wychodzi. Ot, tak.

Rozumiemy, że Amerykanie to naród mocno sterroryzowany i przewrażliwiony na punkcie bezpieczeństwa, ale to jest już lekkie przegięcie.

Od grudnia 2011 roku złodziejowi udało się okraść już cztery banki. Jak do tej pory żaden z kasjerów nie odważył się włączyć alarmu czy zadzwonić na policję. Na szczęście kamery zamontowane w jednej z placówek zdołały uchwycić jego wizerunek.

Fot. Prince George's County Police Dept.Fot. Prince George's County Police Dept. Fot. Prince George's County Police Dept.

Obecnie "atomowego złodzieja" poszukuje policja z Prince George's County. Na wszelki wypadek zamieszczamy jego wizerunek, choć nie podejrzewamy, żeby ukrywał się w Polsce.

"Coś" weszło do mieszkania i zasnęło na kanapie. To malutka... [ZDJĘCIA] >> Piękne studentki i studenci z Niemiec promują swoją uczelnię [ZDJĘCIA] >>

Więcej o: