"wPolityce" ujawnia: Kasię Tusk finansuje LOT! Tymczasem na ich stronie... [FOTO]

Portal "wPolityce" ujawnił straszną aferę. Otóż - przynajmniej według nich - Katarzyna Tusk jest sponsorowana przez spółkę skarbu państwa. Polskie Linie Lotnicze LOT. Jak piszą, "do reklam spółek skarbu państwa w zaprzyjaźnionych z władzą mediach mogliśmy się już przyzwyczaić...".

Jako kolejny dowód, "wPolityce" wymienia to, że "PLL LOT pełni ważną rolę w życiu rodziny premiera". Wniosek jest prosty (i wstrząsający). Kasia Tusk zarabia dzięki LOT-owi.

W czym tkwi haczyk? Reklama LOT-u pojawiła się na blogu Kasi Tusk... automatycznie. Jako banner z firmy AdTaily. Kosztujący około 60 złotych dziennie. I sprawiający, że link prowadzący do strony Polskich Linii Lotniczych pojawia się przy okazji na stu innych często odwiedzanych przez internautów blogach.

Oczywiście, każdy powód jest dobry, aby przyczepić się do córki premiera. Ale oskarżający powinni uważać, żeby przypadkiem nie wpaść we własne sidła. Bo, jak się okazuje, portal "wPolityce" także jest finansowany przez... PLL LOT. Dowód zamieścił na Twitterze galopujący major :

(fot. Twitter/@galopujacymajor)

Warto zaznaczyć, że blog Kasi Tusk jest dla reklamodawców bardziej atrakcyjny niż "wPolityce". Powód jest prozaiczny - odwiedza go miesięcznie więcej osób.

Autorom artykułu gratulujemy wykrycia afery i jej odpowiedniego nagłośnienia. A także świetnego rozeznania w tym, jak funkcjonuje Internet.

Zobacz także: Kasia Tusk - od córeczki tatusia do modowej dziennikarki

TVN24. Najciekawsze wpadki, żółte paski i inne zjawiska >> "Coś" weszło do mieszkania i zasnęło na kanapie. To malutka... [ZDJĘCIA] >>

Więcej o: