Zniesmaczenie w Stanach. Gwałt w reklamie polskiej wódki [FOTO]

Wódka na ostro.

Producent luksusowej wódki Belvedere produkowanej w Żyrardowie i - według Wikipedii - niezwykle popularnej w Stanach - wpadł w poważne tarapaty. Na facebookowym fanpage'u trunku pojawiła się reklama z przerażoną panią i panem chwytającym ją od tyłu oraz hasłem nie pozostawiającym wątpliwości co do sensu tej sceny.

''W przeciwieństwie do niektórych ludzi Belvedere zawsze wchodzi gładko''

Fot. BelvedereFot. Belvedere Fot. Belvedere Fot. Belvedere

Internautami wstrząsnęła fala mdłości, za nią przyszła fala oburzenia. Uznano, że Reklamę nazwano ''obrzydliwą'',  przyznano jej nawet nieoficjalny tytuł ''najgorszej reklamy ostatnich lat''. Wielu fanów polskiej wódki zapowiada, że już nigdy nie przejdzie im gładko przez gardło.

- PORAŻKA. Nigdy więcej nie dotknę już tego produktu - napisał jeden z internautów.

Reklama została już usunięta, a prezes Belveder Vodka zamieścił na Facebooku przeprosiny, w których zapewnił, że reklama była ''niezgodna z ich wartościami firmy'' i obiecał, że podobne akcje już się nie powtórzą. W ramach rekompensaty Belvedere przekaże darowiznę na rzecz Rainn, największej organizacji walczącej z przemocą seksualną.

Obawiamy się, że pomimo tych starań polska wódka na amerykańskich podniebieniach jeszcze długo będzie pozostawiać niemiły posmak.

Najlepsza reklama wody mineralnej na świecie. Jest nawet maleńki kotek! [WIDEO] >>>

Więcej o: