Wybrano hymn polskich kibiców na Euro 2012! "Ośmieszacie Polskę" [WIDEO + KOMENTARZE]

Konkurs nazywający się ''Moja piosenka na Euro'', nie mógł skończyć się dobrze. W ostrej walce, w której wzięły takie gwiazdy piosenki stadionowej, jak Stachursky, Norbi, K.A.S.A. oraz Feel, zwyciężyła piosenka zespołu Imish pod tytułem ''Euro Hymn''.

Imish pokonał ponad setkę wykonawców, oprócz już wymienionych m.in. znalazły się Wilki oraz Maryla Rodowicz, której piosenka ''Dalej Orły'' zajęła trzecie miejsce. Kandydaci prezentowani byli na stronie piosenkanaeuro.pl, na głosowanie odbyło się drogą sms-ową. Oto jego wynik:

 

Dla wrażliwych na słowo śpiewane prezentujemy pełny tekst piosenki:

ŁoooOoOoOo x 4 Ważna jest wola zwycięstwa, Wiara i jasny cel Nikt nie odmówi wam męstwa Więc kontynuujcie grę Tu niepotrzebne słowa, tu trzeba mądrze grać Pracują nogi i głowa Za strzałem pada strzał ŁoooOoOoOo x 4 Grać do ostatniej sekundy Niechaj spełni się sen Każdy wynik jest złudny Nim się nie skończy meeeeecz Z podniesionymi głowami Oddani tak, jak nikt Wszyscy kibice są z Wami Śpiewem dodamy Wam sił ŁoooOoOoOo x 4000000

Zabrakło nam tchu. Dlatego zamiast złośliwego komentarza - cytat z Daniela Howorusa, członka Imish:

- Pomyśleliśmy, że wszystkie zespoły grające na euro powinny mieć swoją piosenkę i z tą myślą ją pisaliśmy. Chcielibyśmy, żeby był to utwór, który ludzie mogliby zaśpiewać bez problemów - powiedział Daniel.

I dodał, że zespół nagrał tę piosenkę w czterech wersjach językowych. Po polsku, ukraińsku, angielsku i rosyjsku. Tyle dobra! Aż dziw, że nie docenili go internauci z YouTube.

- Ta? "piosenka" jest adekwatna do stanu dróg na Euro i poziomu gry naszych kopaczy. Na szczęście nie będę tego musiała słuchać na żywo, bo moja twarz przybrałaby kolor czerwonych krzesełek na stadionie. ;p Okropieństwo oooo oooo - zawyła nataliapo20.

Mieciuceiwidzi porównał hymn do kołysanki:

- Cały ten konkurs to był jakiś szwindel... Niby ma być nieoficjalny hymn na euro, a rzucają się prawie sami znani piosenkarze... Może jeszcze do ''Mam Talent'' pójdą albo innego ''Idola''? A piosenki? Większość z nich to jakieś kołysanki, podobnie jak ta?, która wygrała. A potem się ludzie dziwicie, że nasi zamiast grać, przysypiają.

Znalazło się także parę słów pocieszenia:

- Nie rozumiem waszej opinii. Owszem, można usłyszeć, że piosenka jest słabo wyprodukowana, raczej niewielkimi środkami, ale pomyślcie,? jak to może brzmieć na stadionie? Prosty refren, z którymi nasi kibice sobie poradzą (co więcej, efekt może być bardzo dobry), prosty, właściwie sensowny tekst zwrotek...  (...) Ja jestem umiarkowanie zadowolona, cieszę się z wyboru - wyznała pollsification.

Ostrzegamy jednak, że zwolennicy nowo wybranego hymnu mogą spotkać się z dyskryminacją:

- Wybuczmy ich, jak będą to śpiewać:D - do bojkotu wezwał M4FC.

Nasz redaktor poszedł na Kac Wawę. Był sam na widowni. I zaśmiał się. Raz>>

Chiński gangster zgubił komórkę. Znaleźli ją, zgrali zdjęcia i wrzucili do sieci [FOTO] >>

Więcej o: